Yaşam

Hande Erçel ve Burak Deniz’li İki Yabancı Dizinin Oyuncuları Belli Oldu!

Hande Erçel ve Burak Deniz’in İki Yabancı dizisinde başrolleri oynayacağı kesinleşti. Yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu dizide oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. The Two Strangers’ın Mart ortasında sete çıkması bekleniyor. Henüz yayın tarihi hakkında bir bilgi olmayan diziyle ilgili araştırmalar da arttı. Peki İki Yabancı dizisinin oyuncuları kimler?

Detaylar burada…

Fox TV ekranlarının yeni dizisi İki Yabancı’nın detayları belli olmaya başladı. Başrolleri belirlenen dizide oyuncu kadrosu da oluşturuldu.

İlk olarak ‘İçimdeki Yabancı’ adıyla başlayan dizinin adı değiştirildi ve ‘İki Yabancı’ adıyla yayınlanmasına karar verildi. Kadın başrol oyuncusu Hande Erçel ile de imzalar atıldı.

Burak Deniz, İki Yabancı dizisinde erkek başrol olarak anılmıştı. Burak Deniz ile anlaşma sağlandı ve Hande Erçel ile diziye ortak olacağı kesinleşti.

Hande Erçel en son ‘Sen Çal Kapımı’ ile izleyici karşısına çıktı ve ardından ekranlara ara verdi. Burak Deniz ise oynadığı ‘Maraşlı’ dizisinden sonra ‘Şahmaran’ dizisinde rol almıştır.

Burak Deniz ve Hande Erçel ikilisi 2016 yılında ‘Aşk Laftan Anlayış’ dizisine ortak oldu ve ikilinin uyumu çok konuşuldu. İki Yabancı dizisinde yeniden yer almaları hayranlarını da heyecanlandırdı.

Yönetmen koltuğunda ise İki Yabancı dizisinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt oturuyor.

Dizinin senaristliğini ise güçlü yazar Ethem Özışık üstleniyor. The Two Strangers’ın Mart ortasında sete çıkması bekleniyor.

Peki İki Yabancı dizisinin oyuncuları kimler?

Başrollerini Hande Erçel ve Burak Deniz’in paylaştığı İki Yabancı dizisinde de birçok başarılı oyuncu bulunmaktadır.

  • Hande Erçel – Leyla

  • burak deniz

  • Gülçin Hatıhan – Şahende (Leyla’nın annesi)

  • Feridun Düzağaç

  • Cem Davran

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu